Fakty i Fanaberie

Pies zamiast faceta

Posted on kwi 19, 2013 in Gadżety i Styl | 0 comments

Pies zamiast faceta

Ze strony projektantki i designerki Alice Wang: – „Kiedy nie ma czasu na właściwy posiłek, witaminy można kupić w suplementach diety. A co kiedy nie ma czasu na związek?”. Czyżby pies?

Oto pytanie: czy można kupić substytut związku? Alice Wang to projektantka, która próbuje dać odpowiedź na potrzeby samotnych kobiet, w taki sposób jaki najlepiej zna – projektując dla nich gadżety, które mają zaspokoić ich potrzebę bliskości.

Wśród gadżetów jest śliniak dla psa przypominający męską koszulę, dzięki czemu możemy poczuć się w psim towarzystwie jak na romantycznej kolacji.

73520_org

alice-wang.com

A żeby dopełnić tę chwilę pozwalamy psu jeść ze stołu z miski, będącej kompletem z naszym talerzem oraz pić ze specjalnie zaprojektowanego kieliszka.

73523_org

alice-wang.com

No a potem czas na przytulanie na dopasowanej do potrzeb obojga zielonej poduszce.

73522_org

alice-wang.com

Smycz z dłonią. Najbardziej znanym projektem pozostaje jednak smycz z uchwytem w kształcie dłoni. Czy takie gadżety naprawdę mogą poprawić humor w chwilach samotności?

73524_org

alice-wang.com

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>