Fakty i Fanaberie

Najlepszy kot dla alergika!

Posted on kwi 19, 2013 in Gadżety i Styl | 0 comments

Najlepszy kot dla alergika!

Jak mieć kota, kiedy się ma alergię? Jeśli wszystkie inne środki zawiodą to pozostaje jeszcze taki kot – na poduszce albo torbie – nadrukowany.

73741_org

decobazaar.com

Projektantka alergiczka

Autorka tego pomysłu sama  pisze o nim: – „Poduszka dla wszystkich, którzy marzą o kotku na kanapie, ale niestety mają na tego kotka (tak jak ja) alergię”. Miękki jasiek zawsze się przyda. A ten nie tylko jest praktycznej wielkości, ale, dzięki oryginalnemu pomysłowi, jest też świetną ozdobą kanapy. Ciekawe czy ktoś da się nabrać, że to prawdziwy kot?

73740_org

decobazaar.com

Jak widać poduszki są w różnych kształtach i kolorach. Łączy je nadrukowane zdjęcie kota słodko zwiniętego w kłębuszek, który wygląda niesłychanie realistycznie.

73744_org

decobazaar.com

Sukces poduszkowego kota zaowocował nowymi przedmiotami z nadrukiem, na przykład taką torbą. Teraz swojego nie uczulającego kota możemy zabrać nawet na spacer!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>