Fakty i Fanaberie

Koszmarne nosidełka dla psów

Posted on kwi 19, 2013 in Ciekawostki, Gadżety i Styl | 0 comments

Koszmarne nosidełka dla psów

Zazwyczaj piszę o gadżetach, które są fajne. Tym razem – coś wręcz odwrotnego - koszmarne nosidełka dla psów. 

Niestety znalazłam zdjęcia, gdzie psy są w tym noszone jak torebki do ozdoby. Biedne, wiszą bezwładnie i wyglądają bardzo żałośnie. Faktycznie, yorkowi może być ciężko pokonywać wielokilometrowe trasy i dobrze jest wtedy dać mu odpocząć , na przykład w jakiejś torbie, ale te panie nie wyglądają na miłośniczki długich wycieczek. Czemu nie dać psu pobiegać?

73535_org.jpg

feeltheflo.com

Pani po prawej to autorka wspomnianych nosidełek. Zanim wymyśliła Puppoose, bo tak nazywają się torebki, była akrobatką. Jak widać na zdjęciu, pies nie odwzajemnia profesjonalnego uśmiechu modelki.

73533_org

feeltheflo.com

Projektantka chwali prostotę, niski koszt, design… Mnie jednak zastanawia rozciągliwość tej dzianiny… Czy psu na pewno jest w tym wygodnie? A przecież o to chodzi w nosidełkach!

73532_org

feeltheflo.com

Czy to się sprawdza? Smutka mordka tego psa raczej nie sugeruje zachwytu. Wiem, że moda potrafi skłonić do dziwnych zachowań, ale czemu ich koszty ponoszą zwierzaki? W nosidełku nie liczy się przecież kolor czy tkanina, ale psia wygoda.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>