Fakty i Fanaberie

Czego koty pragną podczas upałów?

Posted on kwi 19, 2013 in W sieci, Zdjęcia | 0 comments

Czego koty pragną podczas upałów?

To proste: otworzenia lodówki! Oto zdjęcia siedmiu szczęściarzy, którym udało się wślizgnąć do środka i zaznać nieco chłodu. Oczywiście, żadna kanapka nie ucierpiała podczas robienia tych zdjęć (chyba).

Nie zamykać!

Koty uwielbiają zaglądać do lodówki. Po pierwsze kojarzy im się z jedzeniem, a po drugie jest w niej chłodno. Radzimy nie zamykać kota w środku – istnieje ryzyko, że możemy o nim zapomnieć.

76216_org

www.wildammo.com

Bliżej jedzenia.

Nie dość, że przyjemnie chłodno to jeszcze w otoczeniu jedzenia. Niestety tutaj brak jakiegokolwiek kociego przysmaku. No, mleko jeszcze ujdzie. Ale odtłuszczone…?

76215_org

www.wildammo.com

Niehigieniczne?

Na pewno, bo koty nie myją rąk po wyjściu z kuwety. Niestety nie zawsze jest łatwo oduczyć kota wskakiwania na stół czy szafki w kuchni.  Jeśli uda mu się wślizgnąć do lodówki, radzimy ją umyć.

76214_org

www.wildammo.com

Ciekawski kociak.

Szczególnie maluchy próbują wślizgnąć się w każdy kącik. Potrafią to zrobić niepostrzeżenie, więc jeśli nie możesz znaleźć kociaka, oprócz szafy i wnętrza wersalki musisz też sprawdzić lodówkę.

76212_org

www.wildammo.com

Domek w lodówce?

Pułapka na koty działa jak widać w każdych warunkach, również chłodniczych. Oczywiście pudełko można wyjąć razem z kotem, bo (o ile nam wiadomo) kota z pudełka wyjąć jest o wiele trudniej.

76209_org

www.wildammo.com

Przeciwieństwo grzejnika.

Koty słyną ze swojej ‚ciepłolubności’. Potrafią latem leżeć w pełnym słońcu, ale jak widać czasem one też mają dosyć upałów. Ciekawe co się śni podczas drzemki w lodówce?

76210_org

www.wildammo.com

Na gorącym uczynku.

Jeśli złapiemy kota na gorącym uczynku, można oczywiście zrobić mu takie zdjęcie. Ale bardziej sensowne będzie jednak łagodne wyperswadowanie mu wchodzenia do lodówki. To co dobrze wygląda w internecie, niekoniecznie sprawdza się w życiu.

76211_org

www.wildammo.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>