Fakty i Fanaberie

Cat get enough

Posted on kwi 19, 2013 in Gadżety i Styl | 0 comments

Cat get enough

Kocie motywy w modzie nie muszą być banalne lub dziecinne. Oto dodatki, które ożywią szafę każdej miłośniczki kotów – prosta bransoletka i kilka toreb do wyboru.

‘Cat get enough bracelet’ to ręcznie robiona bransoletka. Jej nazwa kojarzy się z ‘can’t get enough’ czyli ‘nigdy nie za dużo’.

Bransoletka jest z czarnego plastiku. Sprawdzi się solo albo w zestawie kilku bransolet.

76217_org

www.tattydevine.com

 

Bransoletka pasowałaby do toreb Chatty Nora. To dodatki inspirowane sztuką modernizmu, koniecznie zawierające jakiegoś kota albo chociaż sentencję na koci temat.

73562_org

etsystatic.com

 

Chatty Nora to nawiązanie do słynnego XIX-wiecznego paryskiego kabaretu La Chat Noir (Czarny Kot), którego najbardziej rozpoznawalnym symbolem był właśnie czarny kot siedzący na fortepianie.

73561_org

etsystatic.com

 

O ile w szafie ‘nigdy nie za dużo’ to na sobie ‘co za dużo to nie zdrowo’. Prosta bransoletka plus torba z kotem o interesującej historii powinna wystarczyć, żeby zabłysnąć wśród znajomych. Szczególnie jeśli oni też kochają koty.

73560_org

etsystatic.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>