Fakty i Fanaberie

Biżuteria Animal Kingdom

Posted on kwi 19, 2013 in Gadżety i Styl | 0 comments

Biżuteria Animal Kingdom

Zachwycasz się Pandorą i Lilou? To pewnie spodoba ci się biżuteria ze zwierzęcymi motywami. Na dodatek rdzennie Polska. Rozmaitość zwierzęcych przywieszek oraz innych dodatków może przyprawić o zawrót głowy. Wszystkiego jest bardzo dużo, a na dodatek sami komponujemy bransoletki i naszyjniki. Naprawdę trudno się zdecydować.

 Psowate

Najwięcej przedstawicieli zwierzęcego świata wśród przywieszek należy do rodziny psowatych. Jest wilk, ale też kilka ras psów o najbardziej charakterystycznym wyglądzie.

73543_org

a2.sphotos.ak.fbcdn.net

 

Buldożek francuski

Ostatnio bardzo modna rasa. Modna nie tylko na smyczy, ale jak widać również na łańcuszku. Kolor i długość łańcuszka sami wybierany, następnie dobieramy sobie przywieszki.

73544_org

a2.sphotos.ak.fbcdn.net

 

Pudel

Jest też pudelek w różnych kolorach. Oprócz motywów zwierzęcych występują też ozdoby roślinne. Wszystkie zawieszki można łączyć i miksować.

73546_org

a2.sphotos.ak.fbcdn.net

 

Jamnik

Takiej linii nie sposób pomylić z żadną inna rasą. Bizuterię można oglądać i kupować na profilu facebookowym firmy.

73542_org

doglife.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>