Fakty i Fanaberie

Zamień alkohol na kota

Posted on kwi 18, 2013 in W sieci, Zdjęcia | 0 comments

Zamień alkohol na kota

Na portalach społecznościowych nie lubisz obnosić się z tym, że spożywasz alkohol? Co zrobić jeśli zdjęcie byłoby fajne, gdyby nie liczba piw, drinków w rękach gości? Jest na to świetny sposób. Można zastąpić butelki i szklanki… kotami. Tak trick sprawi, że nawet mama się uśmiechnie i przymknie oko!

Skąd pomysł?

Pomysł nie jest nowy. Pierwsze takie zdjęcie powstało w 2009 roku, kiedy współlokatorka Ryana Darrenkampa szukała zdjęcia do fotoalbumu. Niestety na wszystkich zdjęciach, przedstawiających ją i jej kolegę, któremu chciała album sprezentować, ktoś trzymał w ręku piwo.

Ryan znalazł na to sposób: zasłonił piwa kotkami.

76204_org

www.boozecats.com

Po kilku miesiącach Ryan zamieścił album ze zdjęciami na facebooku, a wieść o nich zaczęła się szerzyć początkowo wśród znajomych, a potem w całej sieci.

76203_org

www.boozecats.com

Po jakimś czasie również inni ludzie zaczęli wykorzystywać tą technikę zakrywania alkoholu. W ten sposób powstało mnóstwo zdjęć zasilając internetową stronę Ryana: www.boozecats.com.

76205_org

www.boozecats.com

Niektóre zdjęcia są wyjątkowo zabawne, jeśli przyjrzymy się jakie miny i pozy mają koty. Do takich fotomontaży z pewnością ktoś się przyłożył, a i miny kocurów dobrane są bezbłędnie.

76206_org

www.boozecats.com

W zdjęciach oczywiście nie chodzi tylko o zakrycie alkoholu – najczęściej koty maja po prostu sprawić, że będzie śmiesznie. Stąd najróżniejsze kocie rasy, maści, pozy, miny... Ciekawe, czy da się w ten sposób poprawić rodzinne zdjęcia…?

76202_org

www.boozecats.com

W Polsce pomysł powinien się przyjąć, jako że nasz kraj słynie z zakrapianych imprez. Tylko ile roboty byłoby na przykład przy zdjęciach z niektórych wesel czy grillowania? W skrócie – baaardzo dużo kotów. ;)

76201_org

www.boozecats.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>