Fakty i Fanaberie

Zabójcza smycz

Posted on kwi 18, 2013 in Dla psów i kotów | 0 comments

Zabójcza smycz

Czy komuś podoba się taki gadżet? W pierwszym odruchu prawie każdy reaguje odrazą i oburzeniem. Ale czy psu robi to różnicę w jakim kształcie jest rączka jego smyczy?

Czymś takim można nabrać przypadkowych przechodniów. Broń na pierwszy rzut oka wygląda podobnie do prawdziwej, a czerwona smycz przypomina laserowy celownik.

Produkt powstał w głowach projektanów z moskiewskiego studia Art. Lebedev. Twórcy są tak samo niekonwencjonalni, jak ich produkty. Otwarcie mówią, że żyją i pracują według swoich własnych zasad, nie obchodzi ich opinia innych, a wszelkie nagrody za produkty zdobią ścianę ich toalety.

75403_org

www.artlebedev.com

Smycz przypominająca pistolet z laserowym celownikiem to tylko jeden z wielu pomysłów studia, które na codzień zajmuje się szeroko pojętym designem. Oprócz wyglądu liczy się jednak także funkcjonalność pomysłu. Ciekawe, jak trzyma się taką smycz i czy można ją utrzymać, gdy pies się szarpie…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>