Fakty i Fanaberie

Na jakie rasy psów lecą kobiety i mężczyźni?

Posted on kwi 18, 2013 in Badania | 0 comments

Na jakie rasy psów lecą kobiety i mężczyźni?

Wiadomo, że podryw na psa działa, ale w jaką rasę zainwestować, kiedy się chce poderwać dziewczynę albo chłopaka? 1000 osób – użytkowników mobilnej aplikacji Klooff zrzeszającej milośników psów- odpowiedziało na to pytanie.

Jakie psy lubią mężczyźni u kobiet?

Na miejscu pierwszym i drugim – retrievery – golden i labrador. Potem chihuahua, pudel i beagle. Tak trochę każdy z innej parafii, ale chyba własnie chodzi o to, że każdy facet lubi co innego.

73199_org

flickr.com

Na pierwszym miejscu – owczarek niemiecki, kobiety ponoć uważają, że dodaje męskości.  Na dalszych miejscach kobiety wybrałyby faceta z retrieverem, huskim i … buldożkiem francuskim (poczucie humoru – gwarantowane).

Dodatkowe wnioski:

  • na chihuahua faceci niby lecą, ale równocześnie przyznają, że panie z tymi pieskami oceniają jako łatwe i tępe (easy and dumb)
  • w zestawieniu nie pojawił się pitt bull, a to dlatego, że kobiety uważają facetów z tymi psami za obleśnych i podejrzanych (slimy and sketchy).

Wyniki raczej potwierdzają utarte stereotypy. Zaskoczenie budzą wysokie pozycje retrieverów – nie dość, że zdają się być idealnym wabikiem, to na dodatek działają w obie strony. Jak się już poderwie faceta na labradora, to potem strach go poprosić, żeby go wyporowadził na spacer;)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>