Fakty i Fanaberie

Czy twój pies lubi luksus oraz imprezy?

Posted on kwi 18, 2013 in Ciekawostki i aktualności, Modny pies | 0 comments

Czy twój pies lubi luksus oraz imprezy?

Wychodzisz do klubu, twój pies zostaje sam w domu i niezbyt dobrze znosi rozłąkę? Mieszkańcy Nowego Jorku już nie mają tego problemu. Mogą zabrać swojego pupila do klubu dla psów!

W Nowym Yorku powstał taneczny klub dla psów. W tym szalonym miejscu psiaki mogę pić specjalne drinki w czasie kiedy właściciele szaleją na parkiecie. Ale to nie wszystko! Fetch Club oferuje dużo więcej! Hotel, restauracja, spa, fitness, basen, dzienne zajęcia takie jak kursy rozwoju osobowości. Jak na ekskluzywny klub przystało należy wykupić sobie kartę członkowską (jeden członek może mieć maksymalnie 3 psy).

73497_org

flickr.com

Jeśli chodzi o samą placówkę to ma ona ok 1200 m², jest świeżo wyremontowana i jak mówią klubowicze to ‘dzieło sztuki’. Klub koncentruje się na tym aby zapewnić najlepsze możliwe warunki do utrzymania zdrowia.

  • Woda, którą można tam pić, czy się w niej kąpać jest specjalnie oczyszczana i nie zawiera żadnych metali ciężkich czy innych szkodliwych substancji za to jest mineralizowana.
  • Powietrze w Nowym Jorku jest bardzo zanieczyszczone – dlatego w Fetch Club zadbano o to aby można było oddychać bez obaw o zdrowie. W tym celu powietrze w klubie przechodzi przez system kilku filtrów powietrza i zawiera dużo czystego tlenu.
  • Jeśli chodzi o światło słoneczne konieczne do prawidłowego funkcjonowania każdego żywego organizmu to wpada ono prze przeszklony dach. Jeśli komuś jest mało to może skorzystać ze specjalnej, sprowadzonej z Japonii sauny z światłem podczerwonym, które penetruje głęboko do organizmu, wzmacniając krążenie, mięśnie i stawy.
  • Czystość jest priorytetem Fetch Club, co przejawia się tym, iż nie używa się tam mopów (bo tylko przesuwają bakterie z jednego miejsca na drugie), lecz jest zainstalowany centralny odkurzacz pozwalający wyeliminować większość jeśli nie wszystkie bakterie.

Z dostępnych atrakcji mnie najbardziej podoba się fitness.  Można wziąć udział w zajęciach pomagających kształtować piękną sylwetkę i zrzucić zbędne kilogramy, np.: na specjalnych bieżniach dla psów wyposażonych w telewizory LCD. Oczywiście pod okiem osobistego trenera!

I jeszcze beauty center: masaże, aromaterapia, specjalne kąpiele oraz fryzjer dla psów. A wieczorem,wiadomoszaleństwo na dyskotece!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>