Fakty i Fanaberie

Cadillac wśród kuwet

Posted on kwi 17, 2013 in Gadżety i Styl, Modny kot | 0 comments

Cadillac wśród kuwet

Jaka powinna być kocia kuweta? Po pierwsze praktyczna i wygodna. A po drugie ładna, żeby nie straszyła w korytarzu czy łazience. Oto najmodniejszy design sezonu!

Kitty a Go Go łączy obie te cechy, a nawet więcej, bo rozwiązania zastosowane w tej kuwecie nie występują chyba nigdzie indziej, a wygląd nie tylko nie straszy, ale wręcz zdobi. Kuwety – na salony!
Pierwsza rzecz to wysuwana szuflada na żwirek. Nie trzeba rozmontowywać całej kuwety, żeby uprzątnąć kocią toaletę.

Druga: coś w rodzaju grabi, którymi szybko, wstępnie wyjmiemy największe bryłki. To czego się nie uda wyjąć – można tradycyjnie wyłowić łopatką zawieszoną na tylnej ścianie kuwety (wreszcie nie ginie i nie leży na dachu kuwety).

74833_org

©Kitty A Go Go

Pozostałe cechy występują też w innych kuwetach, czyli systemy wentylacji, drzwiczki, wygodne rączki do przenoszenia czy łatwy do czyszczenia plastik.

74832_org

©Kitty A Go Go

Cechą wyróżniającą Kitty a Go Go jest design. Czarna, wyglądająca jak lakierowana kuweta nadaje się do eleganckich i nowoczesnych wnętrz. Biała w czarne kropki lub w leopardzie cętki to propozycja dla osób lubiących wzornictwo z lekkim przymrużeniem oka.
Niestety wyróżniająca jest też jak na razie cena: $99.

http://www.kittyagogo.com/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>